mlyn.png
123.png

Služby

Služby

Našim zákazníkům můžeme nabídnout hlavně odpočinek, kterého se jim v dnešní uspěchané době moc nedostává a sportovní vyžití v oblasti pěší turistiky, houbaření, rybaření, jízdy na kolech.

V okolí je rozsáhlá síť cyklostezek.

Po dohodě s personálem je možnost zprostředkování jízdy na koních.

K penzionu náleží velký pozemek, který lze rovněž využít ke sportovním aktivitám rodin s dětmi. V areálu se nachází tenisový, volejbalový a nohejbalový kurt.

Vlastní 15 m dlouhý bazén je skvělým místem pro aktivní vyžití a pro strávení klidného odpoledne u vody.

Hřiště

Hřiště

Na víceúčelovém hřišti můžete rozhýbat své kosti
Koupání
 

Možnost koupání je rovněž na Babyloně, což je 4 km vzdálené přírodní koupaliště. V zimních měsících je otevřený krytý bazén v Domažlicích (1,5 km) nebo možnost vodního vyžití je také ve Waldmunchenu v areálu vodních sportů (15 km).


 

 

Bazén

Bazén


Zimní sporty
 

Pokud však dáváte přednost zimním sportům, v okolí je rozsáhlá síť běžškařských tratí. Do hor pro milovníky sjezdovek a snowboardů to také není daleko. 

Je zde možnost výběru mezi lyžováním na Šumavě v Čechách či na Javoru v Německu. Lyžařské středisko na Šumavě je vzdáleno 45 km a Javor v Německu je 45 km vzdálený. Dobré lyžařské podmínky jsou také na Hohen Bogenu v Německu, který je jen 20 km vzdálený.Golf

Pro ty, kteří si rádi zahrají golf, je úplně ideální nové 9-ti jamkové hřiště v Klenčí pod Čerchovem (5 km) nebo ve Furth im Waldu (8 km). 

Výlety

V okolí se rovněž nachází velké množství hradů a zámků. Je zde možnost návštěvy zámků Horšovský Týn, Švihov, Klenová či klášter Kladruby.

Navštívit také můžete americkou zahradu v Chudenicích.

Hrad Švihov

Hrad Švihov

V okolí je mnoho zámků a hradů. Mezi ně patří např.: Horšovský Týn, Kladruby, Klenová či Švihov
Bez názvu.png

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one